Novostrašečtí fotbalisté podali hezký výkon, přesto v bitvě s Poříčany padli

Novostrašečtí, povzbuzeni dvěma výhrami v posledních dvou zápasech, začali velmi dobře i poslední utkání podzimu. Po velmi dobře odehrané první půli ale přesto prohrávali. Po hrubé, možná spíše nešťastné chybě, kdy před vlastní brankou nešťastně upadl Matěj Pařízek skóroval ve 36.min. nejlepší střelec hostů Bohuslav Nádeníček, 0:1.

Domácí byli aktivní i ve druhé půli, fotbalový pán bůh ale nebyl doma. V 56.min. „darovali“ hostům další branku, Mário Gajdácz 0:2. Chvíli po té novostrašečtí přece jen svoji snahu zúročili a v 62.min. to bylo 1:2, když nejprve trefil tyč Jaroslav Trnka a odražený míč si srazil do vlastní brány Petr Zdeňka. V poslední půlhodince utkání domácí tlak vystupňovali, vyrovnání se ale bohužel nedočkali. V 89. min. do otevřené obrany skóroval opět Mário Gajdácz a dal poslednímu zápasu podzimu konečnou podobu, 1:3.

Sokol Nové Strašecí – SK Poříčany 1:3

Trenér: Jan Ducár. ŽK: Patrik Svoboda, Matěj Pařízek.
Sestava SK Nové Strašecí: Karel Kleinmond – Matěj Erba (45. Martin Mžourek), Matěj Pařízek (61. Jiří Kapek), Jiří Trégr, Lukáš Palko – Marek Hartman, Jaroslav Trnka, Lukáš Mrázek, Lukáš Beneš (80. Jan Mrázek) – Patrik Svoboda, Martin Kaválek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak