Novostrašečtí fotbalisté podali hezký výkon, přesto v bitvě s Poříčany padli

Novostrašečtí, povzbuzeni dvěma výhrami v posledních dvou zápasech, začali velmi dobře i poslední utkání podzimu. Po velmi dobře odehrané první půli ale přesto prohrávali. Po hrubé, možná spíše nešťastné chybě, kdy před vlastní brankou nešťastně upadl Matěj Pařízek skóroval ve 36.min. nejlepší střelec hostů Bohuslav Nádeníček, 0:1.

Domácí byli aktivní i ve druhé půli, fotbalový pán bůh ale nebyl doma. V 56.min. „darovali“ hostům další branku, Mário Gajdácz 0:2. Chvíli po té novostrašečtí přece jen svoji snahu zúročili a v 62.min. to bylo 1:2, když nejprve trefil tyč Jaroslav Trnka a odražený míč si srazil do vlastní brány Petr Zdeňka. V poslední půlhodince utkání domácí tlak vystupňovali, vyrovnání se ale bohužel nedočkali. V 89. min. do otevřené obrany skóroval opět Mário Gajdácz a dal poslednímu zápasu podzimu konečnou podobu, 1:3.

Sokol Nové Strašecí – SK Poříčany 1:3

Trenér: Jan Ducár. ŽK: Patrik Svoboda, Matěj Pařízek.
Sestava SK Nové Strašecí: Karel Kleinmond – Matěj Erba (45. Martin Mžourek), Matěj Pařízek (61. Jiří Kapek), Jiří Trégr, Lukáš Palko – Marek Hartman, Jaroslav Trnka, Lukáš Mrázek, Lukáš Beneš (80. Jan Mrázek) – Patrik Svoboda, Martin Kaválek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient