Novostrašečtí fotbalisté odjížděli z Příbrami s nulou, prohráli o tři góly

K poslednímu zápasu sezóny zajížděli fotbalisté Nového Strašecí v sobotu 16.června dopoledne do Příbrami. Obraz hry ale nebyl takový, jaký je konečný výsledek. Domácí vyhráli zaslouženě, hosté si ale určitě za předvedený výkon zasloužili vstřelení alespoň jedné branky a prohru menším rozdílem. Tým hostů v konečném účtování skončil na devátém místě, když do předposledního kola měl dokonce ze všech mužstev nejproduktivnější útok (celkem 69 branek, průměr 2,3 branky/zápas). V posledním kole je ale předstihly Horky, které v závěrečném kole vstřelily 8 branek, kdežto novostrašecký tým vyšel v Příbrami na prázdno a tak v této pomyslné tabulce skončili druzí.

Spartak Příbram – Sokol Nové Strašecí 3:0 (1:0)

Sestava: Pavel Doubrava – Matěj Erba, Matěj Pařízek (46. Lukáš Palko), Jan Mrázek, Martin Bláha – Lukáš Beneš, Jaroslav Trnka, Lukáš Mrázek, Martin Krupička – Jiří Kapek, Patrik Svoboda. Trenér: Petr Svoboda.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.