Novostrašečtí fotbalisté jako jediní v soutěži zatím nebodovali „venku“

Nic na tom nezměnil ani zápas v Příbrami. Domácí zaslouženi zvítězili, když jejich branky vstřelili Červeňák 2 (11. a 75.min.) a Vašek (72.min.). Po první půli (1:0), do 72.minuty, sice hosté ještě živili naději na první bodový zisk z hřišť soupeřů. Naděje na úspěch se ale v této minutě zřejmě definitivně rozplynula, když po chybě hostujících domácí zvýšili na 2:0. Brzy na to si Příbram tříbodový zisk definitivně potvrdila třetí brankou. Střelec dvou branek domácích Červeňák dal výsledku zápasu konečnou podobu, 3:0.

Sestava Nové Strašecí:
Karel Kleinmond – Martin Mžourek, Martin Bláha, Jan Mrázek, Lukáš Palko – Jiří Trégr, Marek Hartman, Jaroslav Trnka, Lukáš Beneš – Martin Kaválek, Jiří Kapek
Trenér: Jan Ducár

ŽK: Martin Mžourek, Lukáš Beneš, Marek Hartman, Jiří Kapek, Jan Mrázek

Příští, velmi důležitý zápas, je na pořadu v sobotu 20.října od 15.30 hod. Do Nového Strašecí přijedou k malému regionálnímu derby fotbalisté z nedalekých Tuchlovic.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.