Search
Close this search box.

Noví hráči Army navštívili společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o.

Společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o. přivítala ve svých prostorách nové posily a realizační tým FK Ústí nad Labem. Cílem bylo vzájemné představení a rozvoj partnerství mezi dvěma významnými značkami.

V úterý odpoledne realizační tým a nové tváře FK Ústí nad Labem v doprovodu výkonného ředitele Ing. Petra Heidenreicha přijali pozvání zástupců společnosti Glencore Agriculture Czech s.r.o., která je hrdým partnerem ústeckého fotbalu.

Milého přivítání se ujali personální ředitelka společnosti Mgr. Aneta Martišková a Country manager Maurice Bensadon, jehož přítomnost jistě ocenili nejen nové francouzsky mluvící posily Army.

Vzhledem k tomu, že propojení těchto dvou značek je velmi významné pro obě společnosti, ale také pro samotný ústecký region a jejich vnímání mezi obyvateli krajského města, je péče o jejich spojení a spolupráci velmi důležitá. I proto se dnes přišli se společností Glencore do Žukovovy ulice osobně seznámit nejnovější tváře FK Ústí nad Labem. Trenérské duo Aleš Křeček a Juraj Šimurka si se svými svěřenci prošli některé prostory a pracoviště, než byli uvedeni do konferenční místnosti, kde mohli zhlédnout zajímavou prezentaci firmy a dozvědět se tak, jakým způsobem se budovala historie a současnost partnera ústeckého sportu. Společnost navazující na více než 100letou tradici produkce jedlých olejů představila i nejznámější značky produktů jako Lukana, Ceresol a Vegetol. Následovala diskuze na téma motivace a její vliv na výkon a výsledky ve sportu, do které se zapojili všichni přítomní hráči. Olivier Kingue například přislíbil, že na hřišti nechá vše a v Ústí bude hrát celým srdcem, Youba Drame prozradil svůj neskromný vytyčený cíl, že by rád do konce soutěžního ročníku vstřelil alespoň 8 branek. S Jakubem Pokorným a Petrem Vaškem se pak všichni společně shodli na tom, že hlavním cílem je zachránit se v soutěži a svým výkonem a výsledky přilákat fotbalové příznivce přímo na stadion.

Zástupci společnosti Glencore Agriculture Czech s.r.o. využili příležitosti setkání k tomu, aby představili svou novou programovou vizi a s ní spojené logo, které ze vztahuje k lásce a péči o město Ústí nad Labem a ústecký region a hlásá „Make Ústí great again.“

Příjemné setkání bylo zakončeno společnými fotografiemi, vřelým podáním ruky a neméně důležitým pozváním na další domácí zápas, který se odehraje na Velký pátek 30. března ve 13.15h na hřišti Městského stadionu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient