Nové Strašecí vyhrálo ve Vykáni, fotbalisté slaví první venkovní vítězství

Fotbalisté ze „Strága“ přivezli první body z venku a nutno říci, že ne tak ledajaké. Body z Vykáně, týmu z popředí tabulky, se jen tak nevozí. Za povšimnutí stojí i fakt, že tým vedl podruhé šéf klubu Martin Hrbek a podruhé z toho byly tři body.

Výborný a bojovný výkon odvedli všichni strašečtí, a to od Karla Kleinmoda v brance až po střelce tří branek Martina Kaválka. Ten otevřel skóre již v 9.minutě, 0:1. Do poločasu stačili ještě domácí vyrovnat, brankou „do šatny“ v posledních vteřinách první půle. Branku vstřelil ve 45.minutě Vostárek, 1:1.

Ve druhém poločasu už ale stříleli jen hosté. Vítězný gól vstřelil Martin Kaválek v 58.minutě, 1:2 a nejhezčí branku zápasu pak přidal tentýž hráč v 74.minutě z trestného kopu, od pomezní čáry obloučkem do zadní „šibenice“, 1:3.

Vykáň – Nové Strašecí 1:3 (1:1)

Nové Strašecí: Karel Kleinmond – Jiří Kapek (76. Lukáš Beneš), Matěj Pařízek, Jiří Trégr, Matěj Erba – Lukáš Palko, Marek Hartman, Lukáš Mrázek, Jaroslav Trnka – Martin Kaválek, Patrik Svoboda (87. Jiří Říčka).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak