Search
Close this search box.

Nové Strašecí vyhrálo ve Vykáni, fotbalisté slaví první venkovní vítězství

Fotbalisté ze „Strága“ přivezli první body z venku a nutno říci, že ne tak ledajaké. Body z Vykáně, týmu z popředí tabulky, se jen tak nevozí. Za povšimnutí stojí i fakt, že tým vedl podruhé šéf klubu Martin Hrbek a podruhé z toho byly tři body.

Výborný a bojovný výkon odvedli všichni strašečtí, a to od Karla Kleinmoda v brance až po střelce tří branek Martina Kaválka. Ten otevřel skóre již v 9.minutě, 0:1. Do poločasu stačili ještě domácí vyrovnat, brankou „do šatny“ v posledních vteřinách první půle. Branku vstřelil ve 45.minutě Vostárek, 1:1.

Ve druhém poločasu už ale stříleli jen hosté. Vítězný gól vstřelil Martin Kaválek v 58.minutě, 1:2 a nejhezčí branku zápasu pak přidal tentýž hráč v 74.minutě z trestného kopu, od pomezní čáry obloučkem do zadní „šibenice“, 1:3.

Vykáň – Nové Strašecí 1:3 (1:1)

Nové Strašecí: Karel Kleinmond – Jiří Kapek (76. Lukáš Beneš), Matěj Pařízek, Jiří Trégr, Matěj Erba – Lukáš Palko, Marek Hartman, Lukáš Mrázek, Jaroslav Trnka – Martin Kaválek, Patrik Svoboda (87. Jiří Říčka).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient