Nové Strašecí vybojovalo v Poděbradech tři zasloužené body

V zápasu dosud „bezbodových“ (po úvodních dvou kolech) získali všechny body zaslouženě domácí. Poděbrady porazili jasně 3:0. Výsledek je pro hosty ještě milosrdný. Novostrašečtí totiž spálili ještě mnoho dalších, vyložených šancí ke skórování.

Prní branku, po centru Lukáše Beneše, vstřelil překrásnými nůžkami Martin Kaválek. Stalo se tak ve 36.minutě, 1:0.

Na začátku druhého poločasu (ve 48.min.) přidal Martin svoji druhou branku (asistence Marek Hartman), 2:0.

Těsně před závěrem zápasu také skóroval výborný Matěj Erba. Ke skórování jej vybídl Patrik Svoboda. Matěj tak na dvakrát dal výsledku zápasu konečnou podobu, 3:0. K příštímu zápasu zajíždí tým vedený Petrem Svobodou do nedalekého Slaného. Zápas je na pořadu v sobotu 1. září s výkopem od 17.00 hod.

Sokol Nové Strašecí – FK Bohemia Poděbrady 3:0

Sestava Nové Strašecí: Karel Kleinmond – Matěj Erba, Martin Bláha, Jan Mrázek (46. Jiří Trégr), Lukáš Palko – Jaroslav Trnka (86. Jiří Říčka), Lukáš Mrázek, Marek Hartman, Lukáš Beneš – Martin Kaválek, Patrik Svoboda.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.