Search
Close this search box.

Nová plicní ambulance přibyla v Benátkách nad Jizerou

Klaudiánova nemocnice od pondělí 12. března spustila novou plicní ambulanci v Benátkách nad Jizerou. Ta sídlí v místní poliklinice, ve stejném místě jako ambulance ORL a kožní ambulance. Zřízením nové ambulance reagovala nemocnice na poptávku po této ambulanci v oblasti Benátecka.
Ambulance bude v provozu každé pondělí od 7:30 do 12:00 a od 12:30 do 15:00 hodin (poslední pacient se objednává na 14:30). Ordinovat zde bude MUDr. Beatrix Mališková.
„Naléhavé stavy v této nové ambulanci ošetříme po domluvě přednostně – tedy bez objednání. Ostatní pacienti se musí objednat buď osobně na recepci ambulancí v Klaudiánově nemocni nebo na telefonu 326 74 3750, případně v době ordinačních hodin přímo v ambulanci v Benátkách na telefonu 326 362 886,“ řekl primář plicního oddělení Tomáš Dvořák.

V této ambulanci má lékař k dispozici RTG vyšetření a spirometrii, na další vyšetření budou muset pacienti do nemocnice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient