Search
Close this search box.

Termíny uzavírek v Tyršově ulici se změnily

Zhotovitel stavby upravil uzavírku a stavební práce na nový termín od původního termínu 1. 7. 2018 – do 31. 8. 2018, kde bude uzavřena ulice Tyršova, v úseku od křižovatky s ulicí Dukelská až po křižovatku s ulici Husova a dále bude částečně uzavřena křižovatka místních komunikací v Benešově, ulic Tyršova a Husova.

V srpnu, v upraveném termínu od původně avizovaného, bude uzavřena ulice Tyršova, v úseku od křižovatky s ulicí Dukelská až po křižovatku s ulici Husova a dále bude částečně uzavřena křižovatka místních komunikací v Benešově, ulic Tyršova a Husova. Průjezd křižovatkou ulic Tyršova-Husova bude umožněn pouze jednosměrně a to ve směru od ulice Husova, směrem do ulice Tyršova, s pokračováním do ulice Vnoučkova nebo na Masarykovo náměstí. Vjezd do části ulice Tyršova od křižovatky s ulicí Vnoučkova nebude umožněn. V ulici Tyršova v úseku od křižovatky s ulicí Dukelskou po křižovatku s ulicí Husova bude po celou dobu stavební akce nadále zakázáno zastavení, MIMO ZÁSOBOVÁNÍ v době 6.00 – 19.00 hod. Zhotovitel stavby prodloužil uzavírku a stavební práce na nový termín 1. 8. 2018 – 31. 8. 2018, z důvodu nepředpokládaného vedení sítí ve výkopech inženýrských sítí.

Současně budou v době od 9. 7. 2018 – do 30. 9. 2018 již prováděny stavební práce na pokládce nové dlažby chodníku ulice Tyršova.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient