Search
Close this search box.

Notes strážníka Pavla míří do základních škol na Moravě

S Notesem strážníka Pavla se již třetím rokem potkávají druhé a třetí ročníky základních škol v Karlových Varech, Sokolově, Chebu, Ostrově, Chodově a Mariánských Lázních. Strážník Pavel se rychle zabydlel ve většině škol uvedených měst Karlovarského kraje a na společné besedy se vždy těší děti i strážníci. Díky celostátnímu setkání preventistů městských policií, které se uskutečnilo letos v květnu v Přelouči, a kde byl projekt Notes strážníka Pavla odprezentován, začal strážník Pavel působit také v moravské Strážnici.
Kolegy ze Strážnice projekt určený pro první stupeň základních škol zaměřený na prevenci sociálně-patologických jevů a rizikového chování zaujal natolik, že se dohodli se strážníky z karlovarského kraje na jeho zavedení také ve svém městě.
Více v odkaze: http://www.straznice-mesto.cz/prace-mestske-policie-straznice-s-nbsp-detmi/d-13810 (link is external)

Prezentovat tento úspěšný projekt budou karlovarští strážníci také na podzim příštího roku, kdy budou Karlovy Vary místem pro další celostátní setkání preventistů městských policií.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient