Noční tah městem dovedl maturanty až na služebnu

Tzv. „stužkovací večírek“ si budou pamatovat asi jinak, než by chtěli, dva budoucí maturanti. Pod vlivem alkoholu si totiž cestu z něho krátce po jedné hodině v noci dne 26.10.2018 zpestřili zvoněním na domovní zvonky, údery do parapetů oken ale i krádeží sklenice v jednom z místních barů.
Svým chováním upoutali pozornost strážníka obsluhujícího kamerový systém, který tak byl svědkem toho, jak na Tyršově náměstí odcizili drátěný koš na zboží vystavený před jedním z obchodů. Nasměrování hlídky a zadržení rozdováděné dvojice studentů pak již bylo dílem okamžiku. Koš putoval zpátky a mladíci museli zpytovat své svědomí na služebně, kde jim byl vystaven účet za jejich jednání ve formě bloků na pokutu udělenou v příkazním řízení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.