Search
Close this search box.

Nezodpovědný řidič usedl za volant pod vlivem alkoholu, případ prověřují policisté

V úterý 13. listopadu odhalili policisté v Třebíči řidiče, který měl přes jedno a půl promile alkoholu. Po desáté hodině večer jel třicetiletý muž s vozidlem Ford Mondeo ve směru z ulice Jelínkova na ulici Cyrilometodějská, kde automobil zastavila hlídka.

Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 1,65 promile alkoholu. Opilému muži zadrželi řidičský průkaz a zakázali mu pokračovat v další jízdě. Řidič je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ policisté dále prověřují.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient