Nezodpovědný řidič nerespektoval nejvyšší povolenou rychlost v obci

Dne 22. června 2018 v 22:02 hodin byl na silnici č. I/27 v obci Neznašovy zastaven a kontrolován devětadvacetiletý řidič osobního vozidla tovární značky Škoda Octavia po předchozím spáchání dopravního přestupku, a to když při jízdě překročil nejvyšší dovolenou rychlost stanovenou zvláštním právním předpisem v obci. Policisté řidiči z Přeštic naměřili silničním laserovým rychloměrem rychlost 99 kilometrů za hodinu. Případem se dále zabývají policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech, evidují jej jako přestupek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.