Search
Close this search box.

Neznámý zloděj ukradl horské kolo z kóje

V úterý vnikl neznámý chmaták do jednoho z domů v ulici Ruská v Jičíně. Zde se měl vloupat do jedné z kójí a odcizit z ní dámské horské jízdní kolo výrobní značky CTM Christine v tyrkysově zeleném barevném provedení včetně doplňků. Celková škoda je předběžně stanovena na částku přesahující 13 tisíc korun.

Případ šetří policisté z obvodního oddělení v Jičíně jako přečiny krádež a porušování domovní svobody, za což pachateli v případě dopadení a prokázání viny hrozí až tři roky odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient