Neznámý zloděj poničil speciální stroj ve Vojenském prostoru Březina

Speciální stroj odstavený v lese ve Vojenském prostoru Březina přilákal v noci zatím neznámého pachatele. Ten postupně poničil několik zámků na kabině a kovových schránkách. Z nich odcizil bednu s nářadím a sadu klíčů. Ze stroje pak odmontoval celkem jedenadvacet LED světel.

Z vedle odstaveného stroje pak zmizelo šestnáct stejných světel i bedna s nářadím a sada klíčů. Lesácké firmě tak zloděj způsobil škodu za nejméně tři sta tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak