Search
Close this search box.

Neznámý vandal ukradl sazenice okrasných dřevin, pátrá po něm policie

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který na neoploceném svahu – severní straně bytového domu, vytrhal a odcizil dvě sazenice okrasných dřevin Rhododendron – Penišík, jednu borovici – Čarověník Yamadori, jeden Pieris japonský, tři buxusy na kmínku, jeden cedr, jeden jahodník a sazenice okrasných květin – levandule, Bohyška a zvonky. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 7.600,-Kč.

Po neznámém zloději pátrají berounští policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel. 974 872 700.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient