Neznámý vandal si vybil vztek na cizím autě

O prázdninách v Litvínově na místě veřejně přístupném poškodil neznámý pachatel zaparkovaný osobní automobil zahraniční značky, kdy jeho majiteli způsobil škodu přesahující částku 5 000 korun. Litvínovské policii se podařilo šetřením zjistit, že incident má na svědomí 38letý muž z Mostu. K uvedenému skutku Mostečan uvedl, že si pouze na cizím majetku vybíjel vztek po hádce se známými, ke které došlo na návštěvě v jednom z litvínovských bytů.

Vzhledem k tomu, že již v minulosti byl muž za podobný čin odsouzen, vyšetřovatel ho obvinil ze spáchání přečinu výtržnictví a poškození cizí věci, za které mu hrozí trest odnětí svobody až na 3 roky. Hmotná škoda dosáhla částky osm tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.