Neznámý vandal poškrábal lak na vozidle, způsobil škodu 50 000 korun

V Berouně v ulici Třída Míru, na parkovišti vedle prodejny Penny, poškodil neznámý pachatel všechny díly karosérie u osobního motorového vozidla tovární značky Škoda Octavia a majiteli tak způsobil škodu ve výši 50.000,- Kč.

Po neznámém pachateli, který se v tomto případě dopustil přečinu poškození cizí věci, za který mu v případě odsouzení hrozí až roční trest odnětí svobody, pátrají berounští policisté, kteří přivítají jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění na tel 974 872 700.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.