Search
Close this search box.

Vandal poškodil zaparkované auto, uštědřil mu tři velké rýpance

Jindřichohradečtí policisté pátrají po dosud neznámém pachateli přečinu poškození cizí věci, který z pátku do soboty v ulici Nové Stavení v Jindřichově Hradci poškodil zde zaparkovaný osobní automobil BMW 335 D. Blíže nezjištěným předmětem poškrábal levý přední blatník vozu vrypem 30 cm dlouhým a dále jeho levé přední dveře řidiče dvěma vrypy o délce 17 a 22 cm . Svým jednáním tak způsobil poškozenému celkovou škodu ve výši nejméně 20 000 korun.

Pokud jste viděli pachatele při činu či znáte jeho totožnost, sdělte tyto informace jindřichohradeckým policistům cestou tísňové linky 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient