Neznámý vandal poškodil elektrorozvodnou skříň

Dne 28. června 2018 přijali policisté Obvodního oddělení Klatovy oznámení o poškození elektrorozvodné skříni na domě v ulici Krameriova v Klatovech. Policisté po příjezdu na místo zjistili, že dosud neznámý pachatel odtrhl horní žulovou desku zdiva a způsobil tak firmě, která vyrábí elektřinu, škodu ve výši 10 tisíc korun. Bylo provedeno ohledání místa činu a ve věci zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Po pachateli klatovští policisté pátrají, hrozí mu až rok odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.