Sprejer poškodil fasádu, parapet a rozvodnou skříň

Berounští policisté pátrají po totožnosti neznámého sprejera, který v noci na 24. listopadu v Kostelní ulici v Berouně nastříkal na zeď černým sprejem nápis „FCFC“ a „DEJDAR“, o rozměru cca 2 x 8m, a na zeď farnosti nápis „RADIOS FC“, posprejoval fasádu, okenní parapet a elektrickou rozvodovou skříň. Celková způsobená škoda byla vyčíslena na částku 13 000,-Kč.

Policisté přivítají jakékoliv poznatky vedoucí ke ztotožnění neznámého sprejera na tel. 974 872 700.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.