Search
Close this search box.

Neznámý poberta vyloupil stavební kontejner

Policie pátrá po zloději, který se ve čtvrtek v době mezi pátou hodinou odpolední a půl osmou hodinou ranní pátku 21. září 2018 vloupal do stavebního kontejneru, odstaveného na stavbě chodníků u hlavního silničního tahu v katastru obce Kladruby na Chýnovsku. Po násilném vstupu zde odcizil elektrocentrálu značky Stanley, rozbrusy značek Bosch 230 a Narex 230, plastový barel s dvaceti litry motorové nafty, řezačku na asfalt nezjištěné značky, vibrační desku značky Vacker a bourací kladivo značky Bavaria. Stavbařům způsobil škodu ve výši 154 100 korun.

Po zloději či zlodějích pátrají policisté sezimovoústeckého obvodního oddělení, potažmo stanice Chýnov. Jakékoliv poznatky, které by přispěly k objasnění této krádeže, a to jak z místa činu, tak k výskytu či případné nabídce prodeje uvedeného nářadí, přivítají policisté na svých služebnách či telefonních linkách číslo 974 238 730 a 974 238 770.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient