Neznámý poberta odčerpal z kombajnu sto litrů nafty

Včera přijali policisté Obvodního oddělení Švihov oznámení o krádeži motorové nafty. Dosud neznámý pachatel v blíže nezjištěné době během uplynulého víkendu v areálu firmy v obci Švihov odčerpal z nádrže zaparkovaného kombajnu New Holland 100 litrů motorové nafty. Škoda na odcizené naftě byla vyčíslena na 3 tisíce korun a na poškozené palivové hadičce na 500 korun. Policisté provedli ohledání a šetření v okolí. Věc zaevidovali jako přestupek proti majetku. Po zloději pátrají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.