Search
Close this search box.

Neznámý pachatel kradl na Bechyňsku

Táborská policie pátrá po zloději, který v blíže neurčené době od odpoledních hodin neděle dne 14. října do ranních hodin čtvrtku dne 18. října 2018 vnikl na celkem pět pozemků chalup či chat v severní části obce Dobřejice na Bechyňsku. Zde se násilím vloupal do technických prostor stodol či kůlen, které prohledal. Dle zatím prvotního šetření z jedné z kůlen odcizil dvě horská jízdní kola značek Apache a benzinovou trávní sekačku značky Oleo – Mac. Vlastní krádeží, poškozením plotů a zabezpečení technických prostor způsobil majitelům zatím předběžnou škodu ve výši 22 300 korun. Po zloději či zlodějích, stejně jako po odcizených kolech a sekačce, pátrají policisté místně příslušného bechyňského obvodního oddělení.

Jakékoliv poznatky, které by přispěly k objasnění případu, zejména k výskytu podezřelé osoby či osob v uvedené obci, stejně jako k podezřelé nabídce prodeje odcizených kol a sekačky, přivítají policisté na své služebně na náměstí T. G. Masaryka v Bechyni či telefonní lince 974 238 750.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient