Search
Close this search box.

Neznámý lapka využil odemčeného domu a vykradl jej

Ve čtvrtek 22. listopadu ve tři hodiny přijali policisté oznámení od majitele rodinného domu ve Slaném ve Vrchlického ulici, že jeho dům byla vykraden.

Neznámý pachatel nejprve přelezl plot a následně neuzamčenými vchodovými dveřmi vešel do domu, kde z pracovny a obývacího pokoje odcizil notebooky, herní konzoli s hrami, mobilní telefon, finanční hotovost a nákupní tašku. Poté, co byl vyrušen oznamovatelem, z místa utekl. Škoda byla vyčíslena na 14 390,- Kč.

Případ je šetřen jako přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody a pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili ve Vrchlického ulici ve Slaném v inkriminovanou dobu podezřelé osoby. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Slaný, nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 873 811. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient