Neznámý lapka vybílil ubytovnu

Včera přijali policisté oznámení o krádeži na ubytovně v Sušici. Dosud neznámý pachatel v blíže nezjištěné době téhož dne vypáčil dveře do pokoje ubytovny a prohledal vnitřní prostory. Ukradl finanční hotovost 87 tisíc korun, 320 euro, osm zlatých prstenů a dva páry zlatých náušnic v hodnotě 100 tisíc korun. Celková škoda byla vyčíslena na 199 194 korun. Policisté vyjeli na místo činu, provedli ohledání a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Po pachateli i po odcizených věcech pátrají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.