Search
Close this search box.

Než žena vyvenčila psa, tak jí ukradli auto

Jen několik chvilek stačilo zlodějům, aby ženu z Bohnic připravili o její auto a kabelku. Krádež se odehrála v půl páté ráno ve čtvtek 29. listopadu během toho co šla poškozená venčit psa a od domu se vzdálila jen pár set metrů. Když se vracela k domu, tak viděla, jak s jejím vozidlem, které před tím stálo na zahradě, někdo odjíždí. Následně zjistila, že asi před odchodem se psem zapomněla zamknout dveře od domu, někdo se do něj dostal a odcizil její kabelku s doklady, platební kartou a klíči od vozidla. Právě tyto klíče pak použil i k jeho krádeži.

Vozidlo policisté zadali do databáze odcizených a ještě ten samý den ho vypátrali v Praze 7 a majitelce ho vrátili. V rámci vyšetřování případu kriminalisté zjistili, že krátce po odcizení vozidla s ním přijeli dva muži na benzínku ve Zdibech, kde zaplatili kradenou platební kartou. Při platbě je zachytila kamera a nyní pátráme po jejich totožnosti. Jednoho z mužů by někdo mohl poznat podle toho, že měl na obou rukách hodinky. Ty na pravé ruce byly poměrně masivní a ze žlutého kovu.

Jestliže muže na záběrech někdo poznává, ať se ozve na linku 158. Případ je prověřovaný pro podezření ze spáchání trestných činů krádež, porušování domovní svobody a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí až dvě léta odnětí svobody. Celková škoda byla vyčíslena na téměř 50 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient