Search
Close this search box.

Neuzamčení garáže přišlo majitele draho, zloděj mu ukradl věci za téměř 30 tisíc

V obci Točník u Klatov vnikl neznámý pachatel v noci z 6. na 7. dubna letošního roku na oplocený pozemek a z neuzamčené garáže v rodinném domě odcizil pánské horské jízdní kolo značy Rock Machine, typ Torrent. Dále pachatel ze zaparkovaného vozidla u domu odcizil sportovní batoh a elektrický obojek. Poškozeným vznikla škoda přesahující sedmadvacet tisíc korun.

V obci u Nýrska neznámý pachatel v noci z 5. na 6. dubna vnikl do garáže u domu, kde vzal tři motorové pily značky Stihl. Majiteli vznikla škoda ve výši 48 500 Kč.

Policie v uvedených případech zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádež a porušování domovní svobody.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient