Search
Close this search box.

Neuzamčení garáže přišlo majitele draho, zloděj mu ukradl věci za téměř 30 tisíc

V obci Točník u Klatov vnikl neznámý pachatel v noci z 6. na 7. dubna letošního roku na oplocený pozemek a z neuzamčené garáže v rodinném domě odcizil pánské horské jízdní kolo značy Rock Machine, typ Torrent. Dále pachatel ze zaparkovaného vozidla u domu odcizil sportovní batoh a elektrický obojek. Poškozeným vznikla škoda přesahující sedmadvacet tisíc korun.

V obci u Nýrska neznámý pachatel v noci z 5. na 6. dubna vnikl do garáže u domu, kde vzal tři motorové pily značky Stihl. Majiteli vznikla škoda ve výši 48 500 Kč.

Policie v uvedených případech zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádež a porušování domovní svobody.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient