Neuzamčení garáže přišlo majitele draho, zloděj mu ukradl věci za téměř 30 tisíc

V obci Točník u Klatov vnikl neznámý pachatel v noci z 6. na 7. dubna letošního roku na oplocený pozemek a z neuzamčené garáže v rodinném domě odcizil pánské horské jízdní kolo značy Rock Machine, typ Torrent. Dále pachatel ze zaparkovaného vozidla u domu odcizil sportovní batoh a elektrický obojek. Poškozeným vznikla škoda přesahující sedmadvacet tisíc korun.

V obci u Nýrska neznámý pachatel v noci z 5. na 6. dubna vnikl do garáže u domu, kde vzal tři motorové pily značky Stihl. Majiteli vznikla škoda ve výši 48 500 Kč.

Policie v uvedených případech zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádež a porušování domovní svobody.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.