Search
Close this search box.

Nepřizpůsobila rychlost a způsobila kolizi

Dne 5. března 2018 krátce před půl devátou ráno došlo v Sokolově na místní komunikaci ulice J. K. Tyla před křižovatkou s ulicí Kraslická a Rokycanova k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem značky Toyota, které řídila 71 letá řidička a osobním vozidlem značky Škoda, které řídila 37 letá řidička.

K dopravní nehodě mělo dojít tak, že starší z žen jela se svým vozidlem Toyota po komunikaci ve směru od Ohře k uvedené křižovatce. Při jízdě zřejmě nepřizpůsobila rychlost jízdy, aby dokázala zastavit vozidlo na vzdálenost, na kterou má rozhled. Následkem toho narazila svým vozidlem do zadní části vozidla Škoda 37 leté řidičky, která stála před křižovatkou na červenou. Ke zranění osob nedošlo. Vliv alkoholu u řidiček policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 30 tisíc korun. Přestupek se ženou byl vyřešen blokovou pokutou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient