Nepřizpůsobila rychlost a způsobila kolizi

Dne 5. března 2018 krátce před půl devátou ráno došlo v Sokolově na místní komunikaci ulice J. K. Tyla před křižovatkou s ulicí Kraslická a Rokycanova k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem značky Toyota, které řídila 71 letá řidička a osobním vozidlem značky Škoda, které řídila 37 letá řidička.

K dopravní nehodě mělo dojít tak, že starší z žen jela se svým vozidlem Toyota po komunikaci ve směru od Ohře k uvedené křižovatce. Při jízdě zřejmě nepřizpůsobila rychlost jízdy, aby dokázala zastavit vozidlo na vzdálenost, na kterou má rozhled. Následkem toho narazila svým vozidlem do zadní části vozidla Škoda 37 leté řidičky, která stála před křižovatkou na červenou. Ke zranění osob nedošlo. Vliv alkoholu u řidiček policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 30 tisíc korun. Přestupek se ženou byl vyřešen blokovou pokutou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.