Search
Close this search box.

Nepřizpůsobila rychlost a způsobila kolizi

Dne 5. března 2018 krátce před půl devátou ráno došlo v Sokolově na místní komunikaci ulice J. K. Tyla před křižovatkou s ulicí Kraslická a Rokycanova k dopravní nehodě mezi osobním vozidlem značky Toyota, které řídila 71 letá řidička a osobním vozidlem značky Škoda, které řídila 37 letá řidička.

K dopravní nehodě mělo dojít tak, že starší z žen jela se svým vozidlem Toyota po komunikaci ve směru od Ohře k uvedené křižovatce. Při jízdě zřejmě nepřizpůsobila rychlost jízdy, aby dokázala zastavit vozidlo na vzdálenost, na kterou má rozhled. Následkem toho narazila svým vozidlem do zadní části vozidla Škoda 37 leté řidičky, která stála před křižovatkou na červenou. Ke zranění osob nedošlo. Vliv alkoholu u řidiček policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 30 tisíc korun. Přestupek se ženou byl vyřešen blokovou pokutou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient