Nepříjemnou prohru na domácí půdě zažili fotbalisté Nového Strašecí

V regionálním derby byly šťastnějším týmem Tuchlovice. Nové Strašecí se dostalo do vedení ve 12. minutě ze standartní situace, branku vstřelil Matěj Pařízek, 1:0. Brzy po té se domácí ještě marně dožadovali penalty za sražení Patrika Svobody v pokutovém území. Vyžadonili si ale pouze žlutou pro Patrika. Po té již „úřadovali“ jen hosté. Ve 34.minutě se jím podařilo vyrovnat Václavem Krausem, 1:1 a rozhodující moment zápasu pak přišel v 76.minutě. Vítěznou branku Tuchlovic vstřelil Šimon Procházka, 1:2.

Sestava Nové Strašecí:
Karel Kleinmond – Jiří Kapek (81. Martin Kaválek), Jan Mrázek, Matěj Pařízek (49. Jiří Trégr), Lukáš Palko – Martin Mžourek (66. Lukáš Beneš), Marek Hartman, Lukáš Mrázek, Martin Bláha (72. Matěj Erba) – Jaroslav Trnka, Patrik Svoboda
Trenér: Jan Ducár

ŽK: Matěj Erba, Patrik Svoboda a Jiří Kapek
Branka: Matěj Pařízek

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak