Nepozorný řidič narazil do dopravní značky

Tachovští dopravní policisté přijali včerejšího dne oznámení o nehodě, která se stala kolem 15:15 hod. na silnici mezi obcemi Bezděkov a Nová Hospoda. Ze svědecké výpovědi a z dosavadního šetření vyplývá, že po uvedené komunikaci jel 65letý řidič s vozidlem Toyota. Senior v důsledku náhlé zdravotní indispozice nezvládl průjezd mírnou levotočivou zatáčkou, začal s vozidlem jezdit ze strany na stranu, až vyjel vpravo, kde narazil do označení autobusové zastávky.

Řidič byl z místa převezen záchrannou službou do nemocnice, ještě před tím s ním provedli policisté dechovou zkoušku, která byla negativní. Vzniklou škodu na vozidle a dopravním značení odhadli policisté na celkových 45 tisíc korun. Okolnosti dopravní nehody i zdravotní stav řidiče, jsou předmětem dalšího šetření.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.