Nepozorné ženy přišly o své peněženky

Neznámý pachatel v Hustopečích zřejmě využil nepozornosti ženy a z kabelky uložené v kočárku jí ukradl peněženku. Spolu s peněženkou tak žena přišla o peníze, osobní doklady a platební kartu. Zloděj jí způsobil škodu ve výši 17 tisíc korun.

Jiný zloděj se zase náhodou dostal k prádelnímu koši, který byl volně položen v Břeclavi v Riegrově ulici. K jeho potěšení a smůle majitelky v něm byla uložena také kabelka, kterou všímavý zloděj ukradl. Majitelka kabelky tak přišla také o mobilní telefon a peněženku s penězi, osobními doklady, platební kartou. Celkovou škodu si vyčíslila na 22 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak