Nepoučitelný řidič bez papírů opět řídil, navíc se před jízdou posilnil

U Železné Rudy policisté dnes řidiče vozidla. Na silnici zastavili padesát minut po půlnoci řidiče VW Golf, který jel ve směru na Alžbětín. Řidičem byl jednatřicetiletý muž z Kašperských Hor.

Policisté zjistili, že muž má platnou blokaci řidičského oprávnění a provedený test na návykové látky měl pozitivní na konopí i amfetamin a metamfetamin. Policisté muže převezli do nemocnice v Klatovech, kde se podrobil lékařskému vyšetření i odběrům biologických materiálů.

Muž je podezřelý ze spáchání přestupků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.