Search
Close this search box.

Nepoučitelný řidič bez papírů opět řídil, navíc se před jízdou posilnil

U Železné Rudy policisté dnes řidiče vozidla. Na silnici zastavili padesát minut po půlnoci řidiče VW Golf, který jel ve směru na Alžbětín. Řidičem byl jednatřicetiletý muž z Kašperských Hor.

Policisté zjistili, že muž má platnou blokaci řidičského oprávnění a provedený test na návykové látky měl pozitivní na konopí i amfetamin a metamfetamin. Policisté muže převezli do nemocnice v Klatovech, kde se podrobil lékařskému vyšetření i odběrům biologických materiálů.

Muž je podezřelý ze spáchání přestupků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient