Search
Close this search box.

Nepoučitelný muž nadýchal za volantem za jednu noc hned dvakrát

Dalšího muže pod vlivem alkoholu řídícího vozidlo odhalili policisté – v nočních hodinách dne 24. února hned dvakrát, přičemž v obou případech byl pod vlivem alkoholu. V centru Karlových Varů ho nejdříve zastavila hlídka kolem 3. hodiny ranní. Vyzvala ho, aby se podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu a poté, co její výsledek vyšel pozitivně, vyzvala ho k lékařskému vyšetření spojeného s odběrem biologického materiálu. Po provedených úkonech byl propuštěn na svobodu.

Muž ale po propuštění zamířil opět k vozidlu a dvě hodiny po první dopravní kontrole ho policisté z Karlových Varů zastavili znovu. I tentokrát byly dechové zkoušky na přítomnost alkoholu pozitivní a muže policisté nakonec umístili na protialkoholní záchytné stanici.

Z rozborů krevních vzorků pětačtyřicetiletého muž bylo zjištěno, že v obou případech měl v krvi více než 1,5 promile alkoholu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient