Search
Close this search box.

Neonatologické oddělení FN Brno získalo speciální sítě do oken

Dar od firmy RESPILON Group, s. r.o. v celkové hodnotě 6 977,-Kč obdrželo Neonatologické oddělení FN Brno, a to v podobě speciální ochranné sítě do oken s nanomembránou Respilon Air, které jsou pomůckou zajišťující čistý vzduch v pokojích pro předčasně narozená miminka i jejich maminky, jež se o ně na oddělení starají.

RESPILON AIR® zachytí smog, pylové částice, prach, mikroorganismy i dešťovou vodu. Navíc do interiéru nevpustí plísňové alergeny, které při větrání do domu běžně pronikají a způsobují nebezpečná onemocnění. Díky těmto speciálním sítím ani nevzniká průvan, což je velikou výhodou. RESPILON AIR® tak maximálně přispívá ke zdravému a čistému prostředí.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient