Nenapravitelný zloděj i přes podmínku opět kradl

Až tříletý trest odnětí svobody hrozí 31letému muži, který kradl zboží v obchodě a to přesto, že byl zrovna minulý týden za majetkovou trestnou činnost pravomocně odsouzen k podmínečnému trestu odnětí svobody. To mu ale nezabránilo, aby v úterý odpoledne v teplickém supermarketu neukradl dětskou výživu v hodnotě přes 2 200 korun, kterou schoval do batohu a bez zaplacení pronesl pokladnami. Skončil na policejní služebně, kde mu bylo sděleno podezření z přečinu krádeže, vyšetřován je zatím na svobodě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak