Search
Close this search box.

„Nemůžeme si dovolit nechat se tolikrát vyloučit,“ říká hráč HC Kert Park Praha Tomáš Fejfar po prohře v Karviné

Pražané ztratili teprve podruhé v sezoně body. Utkání v Karviné zhodnotil forvard Tomáš Fejfar, jenž si v kvalitním utkání připsal 3 body za asistence a opět tak díky předvedené hře ukázal, že je nepostradatelnou složkou svého týmu.

Karviné nechyběla potřebná bojovnost

Fejfar tuto sezonu opět patří k lídrům pražského Kert Parku. Prozatím dodržuje standard předchozí sezony, kdy nasbíral v základní části v průměru 2,12 bodů na zápas, letos se zatím drží na průměru 2,00. Ačkoliv v neděli v Karviné neskóroval, opět se stal klíčovým hráčem a na své konto zapsal 3 asistence.

I přes jeho výborný výkon se Kert Parku podařil ve Slezsku urvat „pouze“ bod. Tomáš Fejfar byl však o síle Karviné přesvědčen a její skvělý výkon ho nějak výrazně nepřekvapil. „Karviná hrála bojovně, to jsme od nich čekali, jim také nic jiného nezbývalo, než jít do tohoto zápasu naplno a veškerých úloh se zhostili výborně. My jsme do Karviné navíc nepřijeli v úplně ideálním počtu, takže si myslím, že Karviná určitě zaslouženě vyhrála, hráli výborně, nechyběla jim zmiňovaná bojovnost.“

Pražany srážela zbytečná vyloučení

Kert Park tahal většinu zápasu za delší konec provazu. Ačkoliv nebyla herní převaha na první pohled nikterak vidět, byli to právě hokejbalisté z Lužin, kteří udávali tempo zápasu, co se týče skóre. Karvinou nepustili ani jednou v zápase do vedení, naneštěstí pro ně si dokázali vytvořit vedení nejvýše dvoubrankové, a to nakonec Karvinští dokázali v závěrečné pětiminutovce smazat a nakonec vyhrát v prodloužení.

Kde hledal Fejfar příčiny toho, že jeho družina z hlavního města Prahy nedokázala svému soupeři odskočit na rozdíl více branek, nebo alespoň vedení udržet? „Ze začátku jsme byli s naší hrou spokojeni, plnili jsme to, co jsme si řekli. Nemůžeme si však v tomhle počtu dovolit dostat dvě „desítky“ a nechat se tolikrát vyloučit. Karviná nám sice také nabídla vícero přesilovek, ale my jsme si to pokazili o to víc, že jsme poté museli hrát pouze na čtyři beky, dva nám seděli na trestné,“ zlobil se Fejfar na nedisciplinovanost svého týmu.

Kert Park prohrál teprve podruhé v sezoně

Pražané tak po výsledku 6:5 po prodloužení ve prospěch Karviné prohráli v této sezoně teprve podruhé! Nestačili zatím pouze na Pardubice a minulý víkend právě na Karvinou. Vzhledem ke kvalitním výkonům Karviné na domácím hřišti a jejím odhodláním mistra porazit se však bod pro Kert Park dá považovat za úspěch. „My jsme za bod určitě spokojeni, výhra by samozřejmě byla lepší, ale proti bodu z venku nemůžeme nic namítat, zejména s přihlédnutím na to, v jakém počtu jsme zde přijeli,“ uzavřel Fejfar.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient