Někteří hráči 1.SK Prostějov už mají nová působiště

Postup do druhé nejvyšší soutěže přinesl i nutnost posílení kádru. Na otázku , zda se příchody povedly či nikoli nám dá odpověď až čas.. S příchody ale také souvisí odchody a jejich souhrn Vám přinášíme níže ..

Prvním z odchozích hráčů je Martin Hirsch , který sám přišel s žádostí o uvolnění z pracovních a osobních důvodů, kdy momentálně dává přednost zaměstnání a prostoru věnovat se dceři , což by při náročném programu v profi soutěži bylo těžko realizovatelné..

Odchází tak na hostování do Kroměříže ,v zimní pauze však pokud bude mít zájem má možnost se do kádru vrátit… Větší herní vytížení a s tím fotbalový růst by mělo přinést angažmá v Líšni pro Michala Zapletala. Zde již nebude působit Milan Machálek , jenž našel další uplatnění v jedné z rakouských soutěží. Na Slovensko , přesněji do Interu Bratislava zamířil Michal Sečkář..Radek Smékal , který ukončil dorostenecký věk nově působí v kádru Frýdku Místku . Zde mohl působit i Dominik Neoral , ten nakonec ale zakotvil v celku z Nových Sadů. Další z našich brankářů , David Šarman mění Kralice na Hané za Hněvotín, kde by měl působit i Lukáš Petržela. Z končících dorostenců bude v Kostelci na Hané hrát Popelka , Hladký a Kvapil hostují v Holici.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.