Search
Close this search box.

Někteří hráči 1.SK Prostějov už mají nová působiště

Postup do druhé nejvyšší soutěže přinesl i nutnost posílení kádru. Na otázku , zda se příchody povedly či nikoli nám dá odpověď až čas.. S příchody ale také souvisí odchody a jejich souhrn Vám přinášíme níže ..

Prvním z odchozích hráčů je Martin Hirsch , který sám přišel s žádostí o uvolnění z pracovních a osobních důvodů, kdy momentálně dává přednost zaměstnání a prostoru věnovat se dceři , což by při náročném programu v profi soutěži bylo těžko realizovatelné..

Odchází tak na hostování do Kroměříže ,v zimní pauze však pokud bude mít zájem má možnost se do kádru vrátit… Větší herní vytížení a s tím fotbalový růst by mělo přinést angažmá v Líšni pro Michala Zapletala. Zde již nebude působit Milan Machálek , jenž našel další uplatnění v jedné z rakouských soutěží. Na Slovensko , přesněji do Interu Bratislava zamířil Michal Sečkář..Radek Smékal , který ukončil dorostenecký věk nově působí v kádru Frýdku Místku . Zde mohl působit i Dominik Neoral , ten nakonec ale zakotvil v celku z Nových Sadů. Další z našich brankářů , David Šarman mění Kralice na Hané za Hněvotín, kde by měl působit i Lukáš Petržela. Z končících dorostenců bude v Kostelci na Hané hrát Popelka , Hladký a Kvapil hostují v Holici.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient