Nejmladší fotbalisté Chebu vyhráli v Mariánkách třetí místo na turnaji

V neděli dne 25.2.2018 odehráli nejmladší fotbalisté FC Cheb turnaj v Mariánských Lázních, kterého se zúčastnilo 5 mužstev – FC Cheb, V.M.Lázně, LK Drmoul, Planá, a H. Slavkov. Vzhledem k tomu, že většina kluků byli a jsou nemocní, zúčastnil se turnaje i hráč, který v týmu začal trénovat a hrát teprve v říjnu 2017. Kluci byli šikovní, bojovali. Vyhráli 2 zápasy, a 2 bohužel prohráli, ale i tak skončili na krásném třetím místě. Kluci obdrželi medaile, ze kterých měli
velkou radost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.