Nejlepším dopravním policistou v kraji Vysočina je Marek Dočkal

V Jihlavě ve středu soutěžili dopravní policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. Nejlepším dopravním policistou v Kraji Vysočina se stal pprap. Marek Dočkal z oddělení silničního dohledu, který dnes zvítězil v krajském kole soutěže dopravních policistů. Soutěže se zúčastnilo 14 policistů Krajského ředitelství policie kraje Vysočina.

Zastoupení mělo i něžné pohlaví – soutěžily také dvě dopravní policistky. Na druhém místě skončil pprap. Jiří Trnka z oddělení silničního dohledu a třetí místo obsadil prap. Stanislav Vaněk z dálničního oddělení Velký Beranov. První dva policisté budou krajské ředitelství reprezentovat na celostátním kole soutěže, které se bude konat v Českých Budějovicích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.