Nejlepší příslušenství pro grilování

Letní grilovačky jsou v plném proudu a my pro vás připravili několik tipů na praktické příslušenství, které by vám mělo grilování zpříjemnit a usnadnit. Ať už rádi grilujete steaky, drůbeží či zeleninu a brambory.

Letní grilovačky jsou v plném proudu a my pro vás připravili několik tipů na praktické příslušenství, které by vám mělo grilování zpříjemnit a usnadnit. Ať už rádi grilujete steaky, drůbeží či zeleninu a brambory.

Dranžírovací vidlička

Základ příslušenství by měla tvořit dranžírovací vidlička, se kterou snadno budete manipulovat s ugrilovaným masem. Vyndáte ho s ní nejen z grilu, ale usnadní vám i krájení ugrilovaného masa na proužky. Pevně ho bude držet při krájení. Vidličkou vytáhnete i pečené brambory v alobalu z uhlíků.

Kvalitní dranžírovací vidličky jsou z nerezové oceli

Porcovací nůžky

Pokud máte rádi drůbež, tak by vám neměli doma chybět porcovací nůžky na drůbež. Ať už preferujete grilování celého kuřete, které následně po ugrilování s nůžkami naporcujete. Nebo spíše preferujete kuřecí křídla, která s nůžkami očistíte od přebytečné kůže ještě před marinováním a grilováním.

Tip: Porcovací nůžky XinZuo na obrázku jsou multifunkční a zvládají i louskat ořechy, otevírat konzervy, ale co hlavně při grilování oceníte. Snadno s nimi otevřete i lahev s pivem.

Taška na kuchyňské nože

Máte často grilovačky s přáteli na různých místech? A preferujete vlastní nože při společné přípravě masa pro grilování? Tak je pro vás ideální taška na kuchyňské nože z pravé kůže, se kterou můžete své milované kuchyňské nože bezpečně přenášet, aniž by se poškozovalo a tupilo jejich ostří. Zároveň se jedná o designový kousek, se kterým zaujmete pozornost kamkoliv přijdete.

Kde pořídit kvalitní příslušenství pro grilování?

Kuchyňské nože i příslušenství vyrábí čínský výrobce nožů XinZuo s letitou tradicí v čínském městě nožů Yangjiang, ve kterém tradice výroby nožů je již celá staletí. Nože a příslušenství zobrazené na obrázcích v článku můžete zakoupit v českém internetovém obchodě XinZuo.cz s dopravou po ČR zdarma, 3letou zárukou a možností vrácení do 30dní. Navíc ke každému noži jako dárek jedno profesionální broušení zdarma.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.