Nejlepší příslušenství pro grilování

Letní grilovačky jsou v plném proudu a my pro vás připravili několik tipů na praktické příslušenství, které by vám mělo grilování zpříjemnit a usnadnit. Ať už rádi grilujete steaky, drůbeží či zeleninu a brambory.

Letní grilovačky jsou v plném proudu a my pro vás připravili několik tipů na praktické příslušenství, které by vám mělo grilování zpříjemnit a usnadnit. Ať už rádi grilujete steaky, drůbeží či zeleninu a brambory.

Dranžírovací vidlička

Základ příslušenství by měla tvořit dranžírovací vidlička, se kterou snadno budete manipulovat s ugrilovaným masem. Vyndáte ho s ní nejen z grilu, ale usnadní vám i krájení ugrilovaného masa na proužky. Pevně ho bude držet při krájení. Vidličkou vytáhnete i pečené brambory v alobalu z uhlíků.

Kvalitní dranžírovací vidličky jsou z nerezové oceli

Porcovací nůžky

Pokud máte rádi drůbež, tak by vám neměli doma chybět porcovací nůžky na drůbež. Ať už preferujete grilování celého kuřete, které následně po ugrilování s nůžkami naporcujete. Nebo spíše preferujete kuřecí křídla, která s nůžkami očistíte od přebytečné kůže ještě před marinováním a grilováním.

Tip: Porcovací nůžky XinZuo na obrázku jsou multifunkční a zvládají i louskat ořechy, otevírat konzervy, ale co hlavně při grilování oceníte. Snadno s nimi otevřete i lahev s pivem.

Taška na kuchyňské nože

Máte často grilovačky s přáteli na různých místech? A preferujete vlastní nože při společné přípravě masa pro grilování? Tak je pro vás ideální taška na kuchyňské nože z pravé kůže, se kterou můžete své milované kuchyňské nože bezpečně přenášet, aniž by se poškozovalo a tupilo jejich ostří. Zároveň se jedná o designový kousek, se kterým zaujmete pozornost kamkoliv přijdete.

Kde pořídit kvalitní příslušenství pro grilování?

Kuchyňské nože i příslušenství vyrábí čínský výrobce nožů XinZuo s letitou tradicí v čínském městě nožů Yangjiang, ve kterém tradice výroby nožů je již celá staletí. Nože a příslušenství zobrazené na obrázcích v článku můžete zakoupit v českém internetovém obchodě XinZuo.cz s dopravou po ČR zdarma, 3letou zárukou a možností vrácení do 30dní. Navíc ke každému noži jako dárek jedno profesionální broušení zdarma.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient