Search
Close this search box.

Nejlepší příslušenství pro grilování

Letní grilovačky jsou v plném proudu a my pro vás připravili několik tipů na praktické příslušenství, které by vám mělo grilování zpříjemnit a usnadnit. Ať už rádi grilujete steaky, drůbeží či zeleninu a brambory.

Letní grilovačky jsou v plném proudu a my pro vás připravili několik tipů na praktické příslušenství, které by vám mělo grilování zpříjemnit a usnadnit. Ať už rádi grilujete steaky, drůbeží či zeleninu a brambory.

Dranžírovací vidlička

Základ příslušenství by měla tvořit dranžírovací vidlička, se kterou snadno budete manipulovat s ugrilovaným masem. Vyndáte ho s ní nejen z grilu, ale usnadní vám i krájení ugrilovaného masa na proužky. Pevně ho bude držet při krájení. Vidličkou vytáhnete i pečené brambory v alobalu z uhlíků.

Kvalitní dranžírovací vidličky jsou z nerezové oceli

Porcovací nůžky

Pokud máte rádi drůbež, tak by vám neměli doma chybět porcovací nůžky na drůbež. Ať už preferujete grilování celého kuřete, které následně po ugrilování s nůžkami naporcujete. Nebo spíše preferujete kuřecí křídla, která s nůžkami očistíte od přebytečné kůže ještě před marinováním a grilováním.

Tip: Porcovací nůžky XinZuo na obrázku jsou multifunkční a zvládají i louskat ořechy, otevírat konzervy, ale co hlavně při grilování oceníte. Snadno s nimi otevřete i lahev s pivem.

Taška na kuchyňské nože

Máte často grilovačky s přáteli na různých místech? A preferujete vlastní nože při společné přípravě masa pro grilování? Tak je pro vás ideální taška na kuchyňské nože z pravé kůže, se kterou můžete své milované kuchyňské nože bezpečně přenášet, aniž by se poškozovalo a tupilo jejich ostří. Zároveň se jedná o designový kousek, se kterým zaujmete pozornost kamkoliv přijdete.

Kde pořídit kvalitní příslušenství pro grilování?

Kuchyňské nože i příslušenství vyrábí čínský výrobce nožů XinZuo s letitou tradicí v čínském městě nožů Yangjiang, ve kterém tradice výroby nožů je již celá staletí. Nože a příslušenství zobrazené na obrázcích v článku můžete zakoupit v českém internetovém obchodě XinZuo.cz s dopravou po ČR zdarma, 3letou zárukou a možností vrácení do 30dní. Navíc ke každému noži jako dárek jedno profesionální broušení zdarma.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient