Nejdříve byl Pavel Drsek z pozice asistenta odvolán, aby se vrátil jako hlavní trenér

(Aktualizováno před )

Deset dní čekali fanoušci Dukly na to, až klub z Julisky oznámí jméno nového trenéra. Nakonec se jím stal překvapivě Pavel Drsek, který byl nedávno z Dukly z pozice asistenta odvolán…

„Vůbec jsem nečekal, že by se něco takového mohlo stát, ale situace se takhle vyvinula a já jsem už v pondělí vedl první trénink letní přípravy,” říká k situaci Pavel Drsek. “Mám vyhlédnutého asistenta, chtěl bych, aby to byl jeden člověk z Německa, ještě ale nemohu s určitostí říct, jestli to vezme.”

Drsek, pro kterého je to první štace v pozici hlavního trenéra, odehrál během kariéry 101 ligových startů, v kterých vstřelil 12 gólů. Kromě mateřského Kladna hrál posléze v Chebu, Tachově, Rakovníku, Blšanech, Jablonci a u střížkovských Bohemians Praha. Poté odešel do Německa a nakonec do Řecka.

Předešlý trenér Dukly Jaroslav Hynek byl odvolán po nepovedené sezoně. Na pozici hlavního trenéra se počítalo např. s Lubošem Kozlem či Martinem Svědíkem.

„Doufám, že se nám bude dařit plnit očekávání fanoušků a vedení, udělám všechno pro to, abychom byli úspěšní,“ doplnil nový kouč Pavel Drsek.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz