Nedůstojné sociální zařízení pro návštěvníky hřbitova na Střekově v Ústí nad Labem

V porovnání s jinými kraji je u nás ve velmi zanedbaném stavu WC na Střekovském hřbitově. Pozůstalí, kteří přijdou uctít památku svých příbuzných i z jiných krajů v případě potřeby nemají možnost ji vykonat v hygienickém zařízení. To co údajně má sloužit i ve svátek je uzavřené. Hlavně že na magistrátě v UL se zřizují nové WC za miliony. Poučte se z jiných krajů, okresů např. Uherské Hradiště, Hodonín nebo jiné kvalitní okresy a také Hlavní nádraží UL.Je smutné vidět důchodce jak chodí za hroby vykonat potřebu, což jsem sama opakovaně viděla.

Ve vedení magistrátu máte pracovníky, kteří informují, co se všechno udělalo.
Ale v tomto nic, i když se na to poukazuje, jinak nás budou brát jako město hygienické nečistoty
Určitě se dá něco dělat. Zamyslete se před komunálními volbami. Nestačí říci, že to není majetek města, ale zařídit případným majitelem

Balcárková A.
Občanka města Ústí nad Labem

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!