Nedůstojné sociální zařízení pro návštěvníky hřbitova na Střekově v Ústí nad Labem

V porovnání s jinými kraji je u nás ve velmi zanedbaném stavu WC na Střekovském hřbitově. Pozůstalí, kteří přijdou uctít památku svých příbuzných i z jiných krajů v případě potřeby nemají možnost ji vykonat v hygienickém zařízení. To co údajně má sloužit i ve svátek je uzavřené. Hlavně že na magistrátě v UL se zřizují nové WC za miliony. Poučte se z jiných krajů, okresů např. Uherské Hradiště, Hodonín nebo jiné kvalitní okresy a také Hlavní nádraží UL.Je smutné vidět důchodce jak chodí za hroby vykonat potřebu, což jsem sama opakovaně viděla.

Ve vedení magistrátu máte pracovníky, kteří informují, co se všechno udělalo.
Ale v tomto nic, i když se na to poukazuje, jinak nás budou brát jako město hygienické nečistoty
Určitě se dá něco dělat. Zamyslete se před komunálními volbami. Nestačí říci, že to není majetek města, ale zařídit případným majitelem

Balcárková A.
Občanka města Ústí nad Labem

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.