Search
Close this search box.

Nedaleko Nýrska došlo k dopravní nehodě s tragickými následky

V úterý 16. října 2018 došlo odpoledne nedaleko Nýrska k tragické dopravní nehodě. S vozidlem značky Škoda Fabia jela pětačtyřicetiletá žena z Janovicka a v šestnáct hodin vyjížděla z místa ležícího mimo komunikaci, u odbočky na obec Starý Láz, směrem na Klatovy. Při vyjíždění vozidla došlo ke střetu s přijíždějícím motocyklem, se kterým jel řidič po hlavní komunikaci směrem na Nýrsko. Následně došlo ke srážce levé přední části vozidla s motocyklem a pádu řidiče.

Při dopravní nehodě motocyklista, čtyřiasedmdesátiletý muž z obce u Nýrska, utrpěl zranění na jejichž následky na místě zemřel. U zemřelého byla nařízena soudní pitva.

Provedená dechová zkouška i test na návykové látky byli u řidičky s negativními výsledky.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu usmrcení z nedbalosti.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient