Nedaleko Nýrska došlo k dopravní nehodě s tragickými následky

V úterý 16. října 2018 došlo odpoledne nedaleko Nýrska k tragické dopravní nehodě. S vozidlem značky Škoda Fabia jela pětačtyřicetiletá žena z Janovicka a v šestnáct hodin vyjížděla z místa ležícího mimo komunikaci, u odbočky na obec Starý Láz, směrem na Klatovy. Při vyjíždění vozidla došlo ke střetu s přijíždějícím motocyklem, se kterým jel řidič po hlavní komunikaci směrem na Nýrsko. Následně došlo ke srážce levé přední části vozidla s motocyklem a pádu řidiče.

Při dopravní nehodě motocyklista, čtyřiasedmdesátiletý muž z obce u Nýrska, utrpěl zranění na jejichž následky na místě zemřel. U zemřelého byla nařízena soudní pitva.

Provedená dechová zkouška i test na návykové látky byli u řidičky s negativními výsledky.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu usmrcení z nedbalosti.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.