Něchtěné spolujezdkyně se nemohla zbavit žena z Přerova

Krátce po páté hodině odpoledne přijali strážníci oznámení od ženy, která zažila nemilé překvapení a potřebuje pomoc.
Původcem překvapení byla silně podnapilá cizí žena, která se oznamovatelce vloudila do vozidla a nedaří se ji vystrnadit. Když hlídka přijela na místo, byla již nechtěná návštěvnice z auta venku, nicméně blokovala v odjezdu další dvě vozidla. Dechová zkouška byla pozitivní a na displeji přístroje se objevilo číslo přesahující čtyři promile. Jelikož nebyla opilá žena schopna pohybu, konverzace ani jiných složitějších úkonů a neustále lehala pod kola zaparkovaných vozidel, bylo rozhodnuto o jejím převozu na záchytku, kde se konečně mohla ze svého opojení vyspat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak