Search
Close this search box.

Nechte si profesionálně přeložit jakýkoliv text

Každý občas potřebujeme přeložit nějaký text nebo dokument. Málokdo však pro to má odborné předpoklady, a proto často vídáme přeložené texty neúplné, smyslově pozměněné, plné nepřesností a gramatických a stylistických chyb. Svěřte se raději do rukou profesionální agentury Express překlady, která vám zajistí levné překlady jakéhokoliv textu.

Překlady právních textů i webových stránek

Agentura Express překlady přijímá zakázky jak od jednotlivců, tak i od firem. Pro jednotlivce vyhotovuje překlady diplomů, vysvědčení, úřední dokumentace, abstraktů a anotací či právních dokumentů. Firmy nejčastěji poptávají překlady manuálů, obchodní korespondence či soudních překlady.

Snadná objednávka

Překlady z češtiny do portugalštiny či překlad do chorvatšiny není to jediné, čím se agentura zabývá. Vyhotoví vám překlady z i do třiceti dvou jazyků, neboť spolupracuje hned s devadesáti překladateli, kteří vám jsou plně k dispozici. Neváhejte navštívit webové stránky Express-preklady.cz a vyplnit objednávkový formulář. Stačí uvést informace o délce textu, typu textu a samozřejmě z jakého a do jakého jazyka se bude překládat. Nezapomeňte vyplnit datum, do kdy potřebujete texty vyhotovit. Poté, co objednávku odešlete, se vám agentura nejpozději do 30 minut ozve zpátky s kalkulací. Jakmile ji odsouhlasíte, začne na zakázce pracovat vybraný překladatel, s nímž můžete, ale nemusíte být v kontaktu.

Do čtrnácti dnů od chvíle, kdy vám agentura vyhotovenou zakázku pošle ke kontrole, je možné zaslat připomínky, které následně v co nejkratším čase překladatel do textu zapracuje.

Jazykové korektury

Kromě klasických překladů se agentura zabývá taktéž jazykovými korekturami anglického jazyka, které čítají opravy gramatických a stylistických chyb, nahrazení chybných nebo opakujících se slov. Protože je bezchybná písemná komunikace v dnešní době velmi důležitá, měli byste i jazykovou korekturu nechat na profesionálech, zejména tehdy, není-li gramatika a stylistika vaší silnou stránkou.

Sehnat levné překlady, navíc zhotovené v co nejkratší možné době, je velký oříšek. Naštěstí už ale žádnou jinou překladatelskou agenturu hledat nemusíte. V agentuře Express překlady naleznete kvalitu, rychlost a příznivé ceny na jednom místě. Neváhejte ji kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient