Nebezpečně předjížděl a od nehody ujel

Ve čtvrtek 15. listopadu došlo k nehodě. Řidič osobního vozidla jedoucí od Malínek začal před Kožušicemi předjíždět kolonu vozidel. Z protisměru mu během předjíždění vyjela další vozidla. Řidič osobáku začal brzdit a vracet se do pravého jízdního pruhu za nákladní vozidlo. Při tomto manévru narazil do jeho zadní části. Řidič nákladního vozidla zastavil po střetu na bezpečném místě. Řidič osobního automobilu však nezastavil a odjel směrem k Uherskému Hradišti.

K objasnění této nehody, kontaktujte policii na tísňové lince 158 nebo na tel.: 725 514 773.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak