Search
Close this search box.

Násilník týral svoji ženu, musela být ošetřena v nemocnici

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmatřicetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání zločinu Týrání osoby žijící ve společném obydlí a přečinů nebezpečné vyhrožování a ublížení na zdraví. Ve večerních hodinách dne 23. března měl muž v jednom z bytů v Chebu fyzicky napadnout svojí družku a to tak, že jí měl opakovaně bít pěstmi do obličeje. Čtyřiatřicetiletá žena byla důsledkem toho zraněna a následně ošetřena v nemocnici. V rámci prověřování navíc kriminalisté zjistili, že se uvedený muž měl na ženě, se kterou žil ve společné domácnosti, dopouštět dlouhodobého psychického a fyzického násilí, přičemž jí také vyhrožoval smrtí.

Muž byl policisty zadržen a byl na něj podán návrh na vzetí do vazby. Po vazebním jednání ho soud propustil na svobodu. V případě prokázání viny hrozí sedmatřicetiletému muži z Chebska trest odnětí svobody až na osm let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient