Násilník dvě hodiny mučil ženu. Vynutil si orální sex a bil jí pěstmi do obličeje

34letý muž vylákal svou kolegyni (o čtyři roky mladší cizinku) z práce pod záminkou, že jí ukáže chatu, kterou by si mohla se svým manželem pronajmout. Poté však pro ženu nastaly dvě hodiny hrůzy, které jí už mohou provázet celý život.

U klatovského přírodního jezírka zvaného Lomeček násilník ženu svlékl do naha, svázal jí ruce a nohy, navíc jí přelepil oči. Následně si od ní vynutil orální sex, přitom jí bil do obličeje, štípal jí po těle a dokonce kousal. Ještě předtím jí vzal mobilní telefon a hodil ho do vody.

Celé tohle nechutné trýznění trvalo necelé dvě hodiny. Nakonec násilník ženu rozvázal a odešel.

Policie už ho však zatkla a obvinila ze znásilnění. Soudce ho následně poslal do vazby.

Muž se k činu doznal. Při výpovědi uvedl, že si chtěl vyzkoušet, jestli ho vzrušuje svazování a ponižování ženy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.