Narozeninová A-styl SHOW roztančila arénu

Narozeninová megaparty plná radosti, emocí a především špičkových tanečních výkonů – taková byla letošní A-STYL show. Největší taneční škola v Liberci totiž oslavila tento víkend 20 let od svého založení ve vyprodané Home Credit Aréně.
Výjimečná byla letošní A-STYL show zejména pro zakladatelku a hlavní lektorku taneční školy A-STYL Lucii Jakubcovou. „Letošní show pro mě byla příležitostí se zastavit a zavzpomínat na celé to 20 leté období. Zhruba po deseti letech jsem si také dovolila celou show sama odmoderovat. Byla plná vzpomínek a ty vždy autenticky podá pouze někdo, kdo všechny ty okamžiky sám prožil. Dlouho jsem také přemýšlela, zda budeme zvát hosty, kteří A-STYLU budou gratulovat, ale nakonec jsem se rozhodla, že sami A-STYLÁCI nejlépe vědí, co si přejí, kam chtějí směřovat. Takže celou letošní A-STYL show zvládli A-STYLÁCI sami, a já jsem na ně pyšná,“ popisuje Lucie Jakubcová.
Bylo skutečně na co se dívat!
Celkem se letos v aréně představilo na 550 tanečníků všech věkových i tanečních kategorií. K vidění byly akrobatické prvky cheerleaders, výborné sportovní výkony aerobiček či originální choreografie jazz dance nebo street dance. „Všechna vystoupení byla úžasná, naši svěřenci do jednoho ukázali, že za uplynulý rok udělali velký kus práce a já jsem na ně na moc pyšná. Velký dík patří ale zejména všem A-STYL lektorům, kteří do své práce dávají své srdce, a to je pak z vystoupení cítit,“ uzavírá Lucie Jakubcová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.