Narozeninová A-styl SHOW roztančila arénu

(Aktualizováno před )

Narozeninová megaparty plná radosti, emocí a především špičkových tanečních výkonů – taková byla letošní A-STYL show. Největší taneční škola v Liberci totiž oslavila tento víkend 20 let od svého založení ve vyprodané Home Credit Aréně.
Výjimečná byla letošní A-STYL show zejména pro zakladatelku a hlavní lektorku taneční školy A-STYL Lucii Jakubcovou. „Letošní show pro mě byla příležitostí se zastavit a zavzpomínat na celé to 20 leté období. Zhruba po deseti letech jsem si také dovolila celou show sama odmoderovat. Byla plná vzpomínek a ty vždy autenticky podá pouze někdo, kdo všechny ty okamžiky sám prožil. Dlouho jsem také přemýšlela, zda budeme zvát hosty, kteří A-STYLU budou gratulovat, ale nakonec jsem se rozhodla, že sami A-STYLÁCI nejlépe vědí, co si přejí, kam chtějí směřovat. Takže celou letošní A-STYL show zvládli A-STYLÁCI sami, a já jsem na ně pyšná,“ popisuje Lucie Jakubcová.
Bylo skutečně na co se dívat!
Celkem se letos v aréně představilo na 550 tanečníků všech věkových i tanečních kategorií. K vidění byly akrobatické prvky cheerleaders, výborné sportovní výkony aerobiček či originální choreografie jazz dance nebo street dance. „Všechna vystoupení byla úžasná, naši svěřenci do jednoho ukázali, že za uplynulý rok udělali velký kus práce a já jsem na ně na moc pyšná. Velký dík patří ale zejména všem A-STYL lektorům, kteří do své práce dávají své srdce, a to je pak z vystoupení cítit,“ uzavírá Lucie Jakubcová.

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz