Search
Close this search box.

Národní liga začíná. Královodvorští florbalisté přivítají v prvním kole Plzeň

2. kolo Poháru České pojišťovny proti sobě v neděli večer svedlo mužstva, která od sebe v českém florbalu odděluje 5. ligových výkonnostních stupňů. Unhošťští Jeleni se netajili tím, že už premiérový postup do 2. kola je historickým úspěchem klubu. V utkání byli domácím týmem a uspořádali je v kladenské hale BIOS. A svůj velký zápas si užili, sympaticky bojovali. Prvních 10 minut dokázali držet s Králodvorskými krok. Po dvou slepených gólech pak museli otevřít hru a hrálo se stylem „nahoru-dolů“. Při vší úctě k domácímu gólmanovi Bubnovi byla spíše nepřesná muška hostí důvodem, že skóre se už do konce třetiny nezměnilo.

Po dvou rychlých gólech T.B.C. v úvodu druhé části se na další čekalo 11 minut. Unhošťským Jelenům začaly přece jen postupně docházet síly a občas si pomohli faulem. Dvě přesilovky Králův Dvůr využil a to definitivně „odšpuntovalo“ jeho brankostroj. Ve třetí části už králodvorští trenéři nechali odpočívat gólmana Kohouta, do branky šel Pohl. Také promíchali formace, aby si vyzkoušeli alternativní sestavu. Vedlo to ke dvěma gólům domácích, kteří zápas nezabalili a poctivě dřeli až do konce. Jejich naděje na vyrovnanou poslední třetinu ale rychle pohasla. Bodově si v poháru „šmákli“ pětibodoví Petrmichl (3+2) a Sluka (2+3), čtyřbodový Nový (3+1) i další.

FBC Unhošť – T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 3:18 (0:2, 0:7, 3:9)

branky (asistence) FBC Unhošť: 48:40 Petr Rosička (Richard Hurt), 48:48 Vojtěch Wilham (Albert Čihák), 54:24 Ondřej Míka (Rudolf Neliba)

branky (asistence) T.B.C. Králův Dvůr: 11:26 Marek Sluka (Jan Petrmichl), 12:29 Jáchym Syrovátko (Patrik Kovářík), 20:13 Matěj Kodl (Marek Sluka), 22:10 Jan Petrmichl (Matěj Kodl), 33:01 Patrik Kovářík (Michal Nový), 35:28 Jan Olšiak (Patrik Kovářík), 35:58 Karel Horký (Marek Sluka), 39:30 Martin Štěpnička (Roman Pohl), 39:40 Michal Nový (Tomáš Fait), 44:50 Jan Petrmichl (Marek Sluka), 47:47 Marek Sluka (Patrik Svoboda), 51:23 Tomáš Balej (Martin Štěpnička), 52:48 Jan Petrmichl (Karel Horký), 53:00 Michal Nový (Tomáš Fait), 53:32 Tomáš Vlček (Tomáš Balej), 53:43 Matěj Kodl (Jan Petrmichl), 57:54 Michal Nový (David Konečný), 59:01 Tomáš Balej (Jan Olšiak)

vyloučení: 3:0; využití: 0:2

V neděli 9. září čeká hráče T.B.C. LUCERN těžší sousto – v prvním kole Národní ligy přivítají v domácí hale FBC Plzeň. Zápas začíná v 18. hodin.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient